DJ na párty

Profesionální clubový DJ z Prahy s preferencí pro house music. S dvaceti lety zkušeností v Djingu, rezidentní DJ v Duplexu a One Clubu v Praze, přinášejíc svým setům energii a rozmanitost pro plný taneční parket.

Jsem DJ Mike M a hudba je mou vášní. S více než 20 lety zkušeností na DJ scéně mám radost, že vám mohu nabídnout nezapomenutelné taneční noci plné rytmů, které rozpohybou vaše tělo i duši. Od mladických let, kdy jsem se začal učit umění DJingu, až po dnešní noci plné elektrizujících setů, jsem vždy usiloval o to přinést lidem radost a energii skrze hudbu.

Kluby, kde vystupuji

Poněvadž jsem rezidentní DJ v Duplexu a One Clubu, mám tu čest být součástí nezapomenutelných nocí v těchto ikonických pražských klubech. Má cesta byla dlouhá a bouřlivá, a každá etapa mé kariéry mi přinesla neocenitelné zkušenosti a vzpomínky, které tvoří můj unikátní styl a přístup k DJingu. Každý set je pro mě novou příležitostí spojit se s publikem a vytvořit něco nevšedního.

Můj hudební styl

Od deep, funky a electro house music až po taneční, disco a CZ & SK hity, moje sety jsou pestrobarevnou paletou zvuků a stylů, které oslovují široké publikum. Ať už je to noční klubování nebo speciální událost, můj repertoár vždy odráží mou lásku k hudbě a vášeň pro DJing. S hlavním cílem přinést radost a energii na parket, můj hudební výběr je vždy pečlivě vybírán, aby odrazil atmosféru večera a energii publika.

Ahoj! Jsem Mike M, aneb Michal Matouš, a můj svět se točí kolem hudby už přes dvacet let! Prošel jsem všechny ty nejlepší kluby v Praze, od Mecca po Sasazu, a míchal hudbu, která rozproudila taneční parket do rytmu! Momentálně působím jako residentní DJ v Duplexu a One Clubu. Můj styl? Všechno od house music, přes RnB, až po české a slovenské hity! Když se rozjede moje hudba, taneční parket je plný energie!

Ale nejsem jenom DJ do klubu! Mám našlápnuto i na svatbách a jiných párty! Máte rádi Oldies, Latino, Disco, Dance? Jsem váš člověk! S mým širokým repertoárem a přístupem „hraji pro lidi“, udělám každou svatbu nebo událost nezapomenutelnou! A pokud máte chuť, zapojím i karaoke a celou párty vám skvěle odmoderuji.

Když hledáš DJ, který rozproudí tvoji párty, jsem tady pro tebe! Můj vibe, můj styl a má energie udělají z tvého večera něco speciálního! Tak co, vidíme se na parketu?